تعمیر آیفون


تعمیر آیفون

طبق آمار اعلام شده از سوی محمد علمداری، رئیس کارگروه واردکننده‌های گوشی‌های اپل در ایران , سالانه حدود 800 تا یک میلیون آیفون به کشور وارد می شود.

تعمیر آیفون

با توجه به آمار ارائه شده تعداد زیاد آیفون و متعاقبا احتمال آسیب دیدگی این گوشی ها وجود مراکز تعمیرات تخصصی آیفون در کشور را ضروری می کند .
واحد تعمیرات آیفون مجموعه آوافیکس جهت رفع مشکل کاربران آیفون که با مشکل شکستگی یا آبخوردگی ال سی دی , شکستگی تاچ ,خرابی باتری ,خرابی دوربین,خرابی پورت شارژ , هنزفری و یا پورت سیم کارت و رم مواجه شده اند , راه اندازی شده است و با بهترین کیفیت , کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن آیفون شما را تعمیر می کند .
آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعمیر آیفون خود را به آوافیکس بسپارید .
تکنسین های واحد تعمیرات تخصصی آیفون ضمن دیدن دوره های تخصصی , از تجریه بالا برخوردار هستند و به همین دلیل هنگام تعمیر گوشی شما به سایر قطعات گوشی آسیب نمی رسد .
واحد تعمیرات تخصصی آیفون مجموعه آوافیکس با استفاده از قطعات اورجینال به کاربران ضمانت و مهلت تست می دهد و این موضوع در فاکتور ارائه شده نیز قید می گردد .

همچنین آوافیکس با اعزام نیروهای متخصص جهت تعمیر گوشی آیفون در محل می تواند در سریع ترین زمان ممکن در حضور خودتان آیفون شما را تعمیر کند و خبر خوب این است که هزینه ایاب و ذهاب تکنسین آوافیکس به محل شما رایگان می باشد .
نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page